Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Туристична страховка | СК КИЙ АВІА ГАРАНТ
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Який поліс вибрати туристу з хронічними захворюваннями?

У переважній більшості випадків туристична страховка забезпечує покриття витрат, викликаних раптовим (це важливо) захворюванням. Це відповідає духу і суті страхування, адже захисту підлягають ризики, виникнення яких заздалегідь передбачити практично неможливо. Тому, якщо людина з хронічними захворюваннями (це універсальне правило, включаючи і серцево-судинні захворювання) зібралась в туристичну подорож, вона це робить на власний страх і ризик.

Втім, ряд компаній пропонують розширену страховку, яка може включати в себе окремим пунктом компенсацію витрат, викликаних загостренням хронічного захворювання. При цьому компенсації підлягає не лікування, а тільки надання екстреної (невідкладної) допомоги, якщо загострилася хронічна хвороба. Туристична страховка не компенсує наступний курс лікування, якщо він знадобиться – це буде здійснюватися за рахунок потерпілого. Таким чином, медичний поліс (туристична страховка) покриває: візит до лікаря, проведення огляду, виконання процедур, які необхідні, щоб зняти гострий стан, а так само вартість медикаментів, які були використані для цього.

І ще один важливий момент – туристична страховка має обмежене покриття витрат, пов’язаних з хронічними захворюваннями. Зазвичай воно має близько 10%, іншими словами – якщо медична страховка в Шенгенську зону становить 30 тисяч євро, з цієї суми на компенсацію витрат, пов’язаних із загостренням хронічного захворювання, може бути виділено не більше 3 тисяч, інші витрати – за рахунок самого туриста.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів