Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Який поліс вибрати туристу з хронічними захворюваннями?

У переважній більшості випадків туристична страховка забезпечує покриття витрат, викликаних раптовим (це важливо) захворюванням. Це відповідає духу і суті страхування, адже захисту підлягають ризики, виникнення яких заздалегідь передбачити практично неможливо. Тому, якщо людина з хронічними захворюваннями (це універсальне правило, включаючи і серцево-судинні захворювання) зібралась в туристичну подорож, вона це робить на власний страх і ризик.

Втім, ряд компаній пропонують розширену страховку, яка може включати в себе окремим пунктом компенсацію витрат, викликаних загостренням хронічного захворювання. При цьому компенсації підлягає не лікування, а тільки надання екстреної (невідкладної) допомоги, якщо загострилася хронічна хвороба. Туристична страховка не компенсує наступний курс лікування, якщо він знадобиться – це буде здійснюватися за рахунок потерпілого. Таким чином, медичний поліс (туристична страховка) покриває: візит до лікаря, проведення огляду, виконання процедур, які необхідні, щоб зняти гострий стан, а так само вартість медикаментів, які були використані для цього.

І ще один важливий момент – туристична страховка має обмежене покриття витрат, пов’язаних з хронічними захворюваннями. Зазвичай воно має близько 10%, іншими словами – якщо медична страховка в Шенгенську зону становить 30 тисяч євро, з цієї суми на компенсацію витрат, пов’язаних із загостренням хронічного захворювання, може бути виділено не більше 3 тисяч, інші витрати – за рахунок самого туриста.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів