Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Які є види страхових ризиків?

Страховий ризик – це передбачувана випадкова подія, через можливе настання якої  і проводиться страхування. Для розгляду події як страхового ризику, вона повинна володіти двома основними ознаками: випадковість і ймовірність її  настання.

Основні види страхових ризиків:

  • транспортні – підрозділяють на каско (страхування автомобілів, річкових і морських суден, літаків, поїздів під час руху) і карго (страхування вантажу, який перевозиться транспортним засобом),
  • технічні – проявляють себе в формі аварій, виходу з ладу обладнання або машин, збою в технологічних процесах і т.д.,
  • ризики цивільної відповідальності – пов’язані з претензіями юридичних і фізичних осіб, яким було завдано шкоди,
  • спеціальні ризики – пов’язані зі страхуванням перевезень особливо цінних (дорогих) вантажів: дорогоцінні камені, благородні метали, готівки, творів мистецтв. Зміст спеціальних ризиків має бути обов’язково обумовлено в особливих умов страхового договору,
  • екологічні – забруднення природи, викликане антропогенною діяльністю і отриманням прибутку,
    політичні ризики – їх ще називають репресивними, пов’язані з протиправними діями як щодо певної держави, так і громадян цієї держави.

За обсягами відповідальності види страхових ризиків можуть бути:

  • універсальними (це велика частина договорів страхування, в яких прописані стандартні умови для всіх випадків настання страхового випадку, наприклад, крадіжки, злому і т.д.)
  • індивідуальними (коли ризик має індивідуальний характер і полягає окремий договір на страхування з особливими умовами, наприклад, для перевезення цінної картини).

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів