Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Перестрахування | СК КИЙ АВІА ГАРАНТ
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Які є форми и види перестрахування?

Перестрахування – це передача страховиком частини відповідальності за застрахованим його  ризикам  на певних умовах іншим страховим компаніям (перестраховикам). Перестрахування дозволяє збалансувати портфель страховика, забезпечивши рентабельність і фінансову стійкість власних страхових операцій. Крім того, перестрахування дозволяє захиститися страховій компанії від частих і великих ризиків,цим самим  істотно розширити перелік ризиків, за якими вона забезпечує страхування. При цьому перестрахувальник, беручи участь в ризиках  страховика, отримує від нього в якості винагороди частку страхових внесків застрахованих осіб.

Перестрахування за своєю суттю – це вторинне страхування раніше застрахованого ризику, його основна мета – забезпечити платоспроможність страховика. При цьому страхова компанія, незважаючи на укладений договір перестрахування, залишається в повному обсязі відповідальною перед клієнтами (страхувальниками), з яким укладено договір страхування. Наявність договору перестрахування – важливий показник для клієнта, так як в цьому випадку його інтереси виявляються захищені надійніше.

Розрізняють декілька форм перестрахування:

факультативне – в цьому випадку відбувається індивідуальна угода по одному певному ризику, а обидві сторони – страховик (цедент) і перестрахувальник (правонаступник або цессіонер) самостійно визначають частку перестрахування

облігаторна – в цьому випадку перестрахувальник приймає на себе обов’язки по всьому портфелю договорів страхування, які відповідають певним умовам (територія, вид страхування і т.д.)

змішаний (факультативно-облігаторний) – поєднання двох наведених вище видів перестрахування.

Незалежно від форми перестрахування, воно може бути пропорційним або непропорційним, в залежності від обсягів ризику, які приймає на себе перестрахувальник.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів