Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Особисте страхування | СК КИЙ АВІА ГАРАНТ
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Які види і особливості особистого страхування?

Особисте страхування – це спосіб захиститися від ризиків, які загрожують здоров’ю людини, його працездатності і життя в цілому. На практиці це виражається в тому, що страхова компанія зобов’язується відшкодувати збиток (виплатою одноразової компенсації або періодичною виплатою ренти – залежить від умов, зазначених у договорі) при настанні страхового випадку. Таким чином, особисте страхування – це можливість, перш за все, захистити майнові інтереси людини, гарантуючи їй фінансову підтримку в несприятливих умовах.

Особисте  страхування може здійснюватися як в обов’язковій, так і добровільній формі. За статистикою, більшість договорів особистого страхування полягає на добровільній основі, спираючись на вільне волевиявлення сторін – ніхто не примушує людину укладати договір (на відміну, наприклад, від страхування відповідальності власників автотранспорту). Але при цьому і страхова компанія, оцінивши ризики, може відмовити клієнту в укладенні договору.

Особисте страхування може бути індивідуальним (в договорі вказується тільки одна особа-страхувальник) і колективним (страхувальниками є група фізичних осіб, зазвичай ініціатором виступає організація або підприємство, яке страхує своїх працівників).

Особисте страхування поділяють на кілька видів:

  • страхування життя – сюди відноситься страхування на випадок смерті, весільне страхування, страхування ренти, страхування на випадок доживання
  • страхування від нещасних випадків – страхування пасажирів, страхування держслужбовців (в тому числі військових, пожежників, міліціонерів і т.д.), страхування спортсменів, страхування туристів, що виїжджають за кордон і т.д.
  • медичне страхування – страхування медичних витрат, страхування здоров’я і т.д.
Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів