Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(050) 324 02 40 (044) 490 49 97(067) 397 95 52
Зателефонуйте мені

Які види нещасних випадків трапляються?

Під час страхування,  нещасні випадки визначаються як непередбачувані, раптові дії на організм людини внутрішніх сил,  які призводять до тимчасового або постійного розладу здоров’я, тимчасової або постійної втрати працездатності, а також до смерті застрахованої особи.

Розрізняють декілька видів нещасних випадків:

  • нещасний випадок на виробництві – подія, що призводить до погіршення стану здоров’я, травми / каліцтва при виконанні застрахованою особою обов’язків, передбачених трудовою угодою, яка призвела до  тимчасової або стійкої втрати професійної кваліфікації чи працездатності, а також стала  причиною зміни виду діяльності або призвела до смерті потрепілого.
  • нещасний випадок в побуті – подія, що трапилась в неробочий час і не пов’язана з виробництвом.  При цьому травма, отримана на шляху з роботи / на роботу може бути  пов’язана з виробництвом, а травмування отримане на спортивному майданчику (навіть на території підприємства) під час обідньої перерви – ні.

Останнім часом,  все частіше до нещасних випадків прийнято відносити страхування від критичних захворювань. В такому випадку застрахованій особі виплачують компенсацію при діагностуванні інсульту, інфаркту, ракових захворювань.

Ми на зв’язку
Viber telegram whatsapp

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів