Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Які обмеження має туристичне страхування?

Туристичне страхування має дуже важливе обмеження в плані активного відпочинку. Слід розуміти, що стандартне страхування туристів, яке пропонують турфірми і пов’язані з ними страхові компанії, розраховане, фактично, на пляжний відпочинок. Тому має безліч обмежень, на підставі яких страхова компанія може законно відмовити у виплаті компенсації. Саме тому, вибирати туристичну страховку слід врахувати, наскільки активно ви плануєте відпочивати.

У цьому плані туристичне страхування можна розділити на кілька типів:

  • активний відпочинок – під це визначення потрапляє їзда на велосипеді, мотоциклі, квадроциклі, сігвеї, моторолері, водному мотоциклі, на всіх видах тварин (коні, верблюди і т.д.), водних лижах, а також відвідування аквапарків, віндсерфінг, рафтинг і різні спортивні ігри (теніс, футбол, волейбол і т.д.), рибалка;
  • зимовий відпочинок – окремо в страховці має бути зазначено, що вона покриває травми, отримані при катанні на гірських лижах, ковзанах, їзді на санках або снігоходах, під час зимової риболовлі;
  • екстремальний відпочинок – особливий вид страховки, який необхідно укласти тим, хто планує займатися альпінізмом, дайвінгом, фрістайлом, скелелазінням, скібордінгом, парашутним спортом, дельтапланеризмом або бейсджампінгом, паркуром, триалом, мотокросом, маунтібайком, сплавом на каяках і т.д.

Туристичне страхування також не поширюється на спортсменів, які виїжджають за кордон як для участі в змаганнях, так і для проведення тренувань.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів