Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Яка туристична страховка необхідна для пенсіонерів? - Кий Авіа Гарант
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Яка туристична страховка необхідна для пенсіонерів?

Вихід на пенсію – не привід відмовлятися від задоволень життя або замикатися в чотирьох стінах. Зате це відмінна можливість присвятити собі довгоочікуваний вільний час, а також нарешті подивитися світ, вирушивши у мандрівку.

Насамперед виникає закономірне питання: як правильно оформити туристичну страховку для пенсіонерів? Чи підійдуть стандартні програми або існують особливі поліси?

СК «Кий Авіа Гарант» пропонує комплексне страхування, що забезпечує зручність і повноцінний захист при нещасних випадках, включаючи втрату працездатності та настання інвалідності. Наші фахівці підберуть страховий пакет з урахуванням специфіки поїздки, індивідуальних особливостей, стану здоров’я та бюджету. Застрахованою може бути дієздатна особа до 75 років (у випадку з США і Канадою – до 65). Основна вимога – відсутність медичної заборони на виїзд.

До поширених проблем серед пенсіонерів відносяться:

  • Удари, переломи, інші травми;
  • Порушення системи травлення;
  • Інфаркти та інсульти;
  • Загострення хронічних захворювань;
  • Нестабільність кров’яного тиску.

Об’єктом комплексного страхування є медичні витрати, пов’язані:

  • З швидкою та стаціонарною допомогою;
  • З амбулаторною підтримкою та супутніми послугами;
  • З репатріацією.

При виборі пакета не можна забувати про особливості віку та стрімке зростання ризику травматизму. Там, де молоді люди можуть відбутися синцем, людям у віці нерідко загрожують переломи чи навіть більш серйозні травми. Ми допоможемо оформити все в найкращому вигляді.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів