Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Як працює страховий захист?

Страховий захист – це потенційна готовність, закріплена юридично, страховика надати страхувальнику, застрахованій особі або вигодонабувачу матеріальне забезпечення, передбачене договором, у вигляді страхової виплати або в формі інших послуг.

Страховий захист практично реалізується у вигляді конкретних страхових правовідносини (договору), згідно якого страховик, отримуючи страхову премію стає носієм зобов’язання виплатити страхувальникові (застрахованій особі) страхові виплати, передбачені при настанні страхового випадку.

Страховий захист включає в себе три аспекти:

  • юридичний – полягає в існуванні страхового зобов’язання, згідно якого страховик зобов’язаний провести страхові виплати (або інші способи надання компенсації за отриманий збиток) в разі настання страхового випадку (юридично підтверджених фактів), з яким договір або закон пов’язує необхідність страховика зробити відповідні виплати,
  • матеріальний – виражається у виплатах або надання послуг, які виробляє страхова компанія при настанні страхового випадку або інших обставин, які передбачені законом або обумовлені в страховому договорі. Тим самим досягається захист матеріального (фінансового) стану застрахованої особи,
  • психологічний – полягає в тому, що страхувальник набуває почуття захищеності від неприємностей, які можуть з ним статися. Воно пов’язане з тим, що страхувальник не залишиться наодинці зі своїми проблемами і отримає фінансову підтримку для їх вирішення. Насправді страхувальник, укладаючи страховий договір, знає, що страхова подія (страховий випадок) може з ним і не статися, але укладення договору додає йому впевненості в завтрашньому дні і забезпечує почуття спокою. Саме тому психологічний аспект страхового захисту не менш важливий, ніж два інших.

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів