Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Франшиза | СК КИЙ АВІА ГАРАНТ
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Від чого залежить розмір франшизи?

Франшиза – це передбачений страховим договором розмір збитку, який не буде відшкодовано страховиком, навіть якщо настав страховий випадок. Наприклад, при страхуванні авто франшиза визначена в розмірі 1000 гривень – в цьому випадку, якщо при аварії автомобіль отримав пошкодження менше, ніж на 1000 гривень, відновлювати його буде автовласник за свої кошти.

У страхуванні є кілька видів франшиз, але найпоширеніші:

  • умовна – виплата страховиком проводиться, якщо розмір збитку перевищить встановлену суму, як в прикладі, наведеному вище
  • безумовна – сума, яка не підлягає відшкодуванню страховою компанією і буде вирахувана при розрахунку загальної суми належного відшкодування.

Крім звичайних видів (крім умовної та безумовної, це менш часто застосовуються тимчасова, висока і динамічна), закріплених законодавчо, франшиза може мати і інші форми. Наприклад, можна зустріти франшизу, яка починає діяти тільки з другого звернення клієнта.Крім звичайних видів (крім умовної та безумовної, це менш часто застосовуються тимчасова, висока і динамічна), закріплених законодавчо, франшиза може мати і інші форми. Наприклад, можна зустріти франшизу, яка починає діяти тільки з другого звернення клієнта. Або виборча франшиза – наприклад, при страхуванні авто утримується страховою компанією тільки в тих випадках, коли страхувальник визнаний винуватцем ДТП. У деяких компаніях розмір франшизи збільшується після кожного звернення клієнта за страховим випадком. Важливо – розмір франшизи і її умови повинні бути обов’язково вказані в страховому договорі і трактуватися однозначно.

Розмір франшизи залежить від умов договору, наприклад, в деяких компаніях при страхуванні авто клієнтам можуть запропонувати зменшити розмір страхового внеску, але при цьому збільшити величину франшизи.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів