Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Туристична медична страховка для дітей – важлива інформація

Згідно зі статистикою, під час поїздок за кордон діти в десятки разів частіше потребують медичної допомоги, ніж дорослі. Основний відсоток з цих звернень припадає на вік до 6 років. Коли частка дорослих, які потребують кваліфікованої допомоги, становить до 1,5%, в залежності від сезону, для дітей цей показник може досягати 15%.

Три основні проблеми:

  • Травми різної складності;
  • Шлунково-кишкові розлади;
  • Простудні захворювання.

Також слід передбачити інші нюанси:

  • Алергічна реакція, яку може спровокувати будь-який новий продукт або зовнішній подразник. Неможливо передбачити заздалегідь, на що відреагує організм. Особливо це стосується поїздок в регіони з іншим кліматом, флорою, фауною та продуктами харчування.
  • Стоматологічні проблеми, які передбачають в тому числі травми внаслідок нещасного випадку.
  • Сонячні опіки, тепловий удар та інші наслідки відпочинку в теплих краях в жарку пору.
  • Хронічні захворювання, при яких рекомендується заздалегідь отримати у лікаря висновок із зазначенням діагнозу та лікування. Найпоширеніші проблеми цієї категорії – загострення хронічного панкреатиту, пієлонефриту чи напади астми. Потрібен медичний дозвіл, що засвідчує можливість дитини подорожувати в конкретний регіон та на далекі відстані.

Передбачити більшість з цих проблем та заздалегідь підготувати «рятівний жилет» на екстрений випадок допоможе туристична страховка для дітей.

Туристична страховка для дітей – зовсім не формальність, а можливість своєчасно та якісно забезпечити дитину необхідною допомогою, лікуванням, медикаментами та супутніми послугами. Попередньо оформлена страховка покриває медичні витрати, включаючи стаціонарну і швидку допомогу, амбулаторну підтримку і репатріацію.

СК «Кий Авіа Гарант» пропонує кілька страхових пакетів, що відрізняються переліком страхових випадків та вартістю. Наші фахівці допоможуть підібрати найкращий з них, з огляду на специфіку подорожі, інтереси дитини, її стан здоров’я та інші індивідуальні нюанси.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів