Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Туристична медична страховка для дітей – важлива інформація - Кий Авіа Гарант
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Туристична медична страховка для дітей – важлива інформація

Згідно зі статистикою, під час поїздок за кордон діти в десятки разів частіше потребують медичної допомоги, ніж дорослі. Основний відсоток з цих звернень припадає на вік до 6 років. Коли частка дорослих, які потребують кваліфікованої допомоги, становить до 1,5%, в залежності від сезону, для дітей цей показник може досягати 15%.

Три основні проблеми:

  • Травми різної складності;
  • Шлунково-кишкові розлади;
  • Простудні захворювання.

Також слід передбачити інші нюанси:

  • Алергічна реакція, яку може спровокувати будь-який новий продукт або зовнішній подразник. Неможливо передбачити заздалегідь, на що відреагує організм. Особливо це стосується поїздок в регіони з іншим кліматом, флорою, фауною та продуктами харчування.
  • Стоматологічні проблеми, які передбачають в тому числі травми внаслідок нещасного випадку.
  • Сонячні опіки, тепловий удар та інші наслідки відпочинку в теплих краях в жарку пору.
  • Хронічні захворювання, при яких рекомендується заздалегідь отримати у лікаря висновок із зазначенням діагнозу та лікування. Найпоширеніші проблеми цієї категорії – загострення хронічного панкреатиту, пієлонефриту чи напади астми. Потрібен медичний дозвіл, що засвідчує можливість дитини подорожувати в конкретний регіон та на далекі відстані.

Передбачити більшість з цих проблем та заздалегідь підготувати «рятівний жилет» на екстрений випадок допоможе туристична страховка для дітей.

Туристична страховка для дітей – зовсім не формальність, а можливість своєчасно та якісно забезпечити дитину необхідною допомогою, лікуванням, медикаментами та супутніми послугами. Попередньо оформлена страховка покриває медичні витрати, включаючи стаціонарну і швидку допомогу, амбулаторну підтримку і репатріацію.

СК «Кий Авіа Гарант» пропонує кілька страхових пакетів, що відрізняються переліком страхових випадків та вартістю. Наші фахівці допоможуть підібрати найкращий з них, з огляду на специфіку подорожі, інтереси дитини, її стан здоров’я та інші індивідуальні нюанси.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів