Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58
Тендерне страхування. Страхові гарантії
СК «Кий Авіа Гарант» пропонує страхування забезпечення тендерної пропозиції, що дає можливість замовнику уникнути фінансових втрат.

Тендерне страхування. Страхові гарантії

Страхування тендерних гарантій

Будь-який учасник тендера прагне мінімізувати власні фінансові ризики. На сьогоднішній день все частіше тендерне страхування використовується як альтернатива банківській гарантії. Укладення договору гарантує Замовнику, що страхова компанія покриє всі ризики і фінансові втрати, якщо переможець торгів відмовиться від виконання умов тендеру або ж ці умови не будуть виконані повною мірою.

З іншого боку, компанії (організації), що бере участь в конкурсі, вигідніше саме тендерне страхування відразу з кількох причин:

 • комісія, яку вимагає банк за надання банківської гарантії, значно більшого розміру, ніж страховий платіж при укладенні договору тендерного страхування
 • надаючи банківську гарантію на велику суму, банк може зажадати в заставу майно компанії (фірми) або внесення на депозитний рахунок значної суми. Тендерне страхування дозволяє зберегти оборотні активи підприємства в роботі, не заморожуючи їх і не виводячи з активного використання
 • в СК «Кий Авіа Гарант» договір тендерного страхування укласти набагато і швидше, без зайвої паперової тяганини.

Тендерне страхування від компанії СК «Кий Авіа Гарант» – можливість всім учасникам тендерних торгів заощадити фінансові та часові ресурси.

Умови та правила страхування тендерної пропозиції

Згідно діючого Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник тендера може включити до пакету обов’язкових документів для конкурсних торгів умову про забезпечення тендерної пропозиції Учасника торгів зокрема у вигляді страхової гарантії. Таким чином, Замовник забезпечує собі захист на випадки, що передбачені статтею 24 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:

а) Відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними;

б) Непідписання учасником, який став переможцем процедури торгів, договору про закупівлю;

в) Ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією;

г) Ненадання переможцем документів, які засвідчують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі (строк – не більше 5 (п’яти) календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.

Страхова гарантія – ефективний спосіб забезпечення тендерної пропозиції.

Страхування забезпечення тендерної пропозиції дає можливість Замовнику уникнути фінансових втрат при настанні зазначених вище випадків, так як відповідати перед ним буде вже не Учасник конкурсних торгів, а Страховик.

В рамках страхової гарантії страхова компанія гарантує перед Замовником торгів виконання учасниками чи переможцями торгів їх обов’язків, що випливають із тендерної документації чи договору про закупівлю, відповідно.

Тендерне страхування може використовуватися як при державних, так і при комерційних закупівлях.

Якщо Вам, як потенційному учаснику процедури закупівлі, для участі в конкурсних торгах необхідно отримати тендерне забезпечення у вигляді страхової гарантії, застрахувавши зазначені вище ризики, то все що требе зробити – це заповнити спеціальну форму нижче для зворотнього зв’язку, або зателефонувати за телефоном (044) 236-51-52 для отримання консультації.

  Страхова гарантія:
  для учасника тендерудля переможця тендеру
  Сума забезпечення тендерної пропозиції, грн.

  Для отримання розрахунку страхового платежу за Договором страхування забезпечення тендерної пропозиції необхідно заповнити заяву-анкету та надіслати її на електронну адресу office@kag.kiev.ua з темою “Тендерне страхування”.

  Надання забезпечення тендерної пропозиції підтверджується страховою гарантією в електронному форматі у вигляді страхового сертифікату ПАТ «СК «КИЙ АВІА ГАРАНТ» з накладенням електронно-цифрового підпису, що завантажується до електронної системи окремим файлом.


  Кий Авіа Гарант - це професійне та
  швидке оформлення страховки.
  20 років на ринку
  100% виплата зобов’язань
  100 професіоналів
  12 тис. оформлених полісів