Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58
Зателефонуйте мені

Страховий випадок

Сучасне життя сповнене ризиків і небезпек. Як би  не намагався  уникнути небезпечних ситуацій, але часом обставина і випадок виявляються сильнішими від волі і обережності людини. 100% уникнути ризиків не може ніхто, але застрахуватися від можливих неприємностей, щоб отримати матеріальну компенсацію шкоди вашому здоров’ю, майну або бізнесу, може кожен українець.

Що таке страховий випадок

Страховий випадок – це деяка неприємна подія в житті людини (на щастя можна оформити страховий поліс), що завдала  їй або її  майну певної шкоди. І, згідно з умовами страхового договору, після настання цього випадку страхова компанія (або інший страховик) повинні виплатити страхове відшкодування. Виплата в цьому випадку проводиться: страхувальнику, застрахованій особі, бенефіціару ( вигодонабувачу) або зазначеним у договорі третім особам.

Види страхових випадків

У компанії «Кий Авіа Гарант» передбачені страхові випадки на всі випадки життя. Умовно всі види страхування можна розділити на три великі групи:

  • Особисте страхування;
  • Майнове страхування;
  • Страхування бізнесу.

Особисте страхування вибирають люди, які дорожать своїм здоров’ям. У нас ви можете застрахуватися від нещасних випадків (у тому числі і під час подорожі за кордоном), які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Передбачена також можливість отримання страховки при виявленні ряду небезпечних захворювань: інфаркт міокарда, рак, інсульт і т.д. Страховку можна оформити як на себе, так і на своїх близьких (батьків, дітей).

В розділ майнове страхування входить страхування нерухомості і предметів побуту, КАСКО, Автоцивілка. Ви завжди можете бути впевненими, що якщо настане страховий випадок, пов’язаний з вашим будинком, вашою машиною або вашим майном, застрахованими у нас, то ви зможете вчасно і без зволікань отримати належну вам компенсацію.

Страхування бізнесу дозволяє звести до мінімуму можливі фінансові ризики, що неминуче виникають при підприємницької діяльності. Своєчасно оформивши поліс страхування в «Кий Авіа Гарант», ви зможете уникнути значних збитків в разі:

  • Повної або часткової відмови клієнта (контрагента) виконувати свої зобов’язання;
  • Судових витрат;
  • Тимчасового або повного припинення виробництва;
  • Банкрутства підприємства.

Онлайн-страховка зручний сервіс для економії вашого часу

Одна з проблем сучасного життя – гострий дефіцит часу. Люди намагаються в першу чергу зробити важливі на їхній  погляд справи, а інші (в тому числі і відвідування офісу страхової компанії) відкладають на потім. Але ж про страховку, потрібно думати в першу  чергу, адже небезпека чекає нас в  будь-який час і в будь-якому місці. У компанії «КИЙ АВІА ГАРАНТ» придумали як вирішити цю проблему для своїх клієнтів. Тепер за допомогою унікального сервісу «онлайн страхування» ви можете оформити поліс страхування навіть не виходячи з дому. Витративши всього кілька хвилин на заповнення нескладної форми, ви отримаєте повний розрахунок вартості і умови та  види страховки, що Вас цікавлять.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів