Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58
Страхування цивільної відповідальності
Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів від СК «Кий Авіа Гарант» – це вигідні лояльні умови, знижки, оперативне відшкодування збитків третім особам.

Страхування цивільної відповідальності

Страхування цивільної відповідальності – це широко поширена світова практика, при якій потерпілій особі витрати відшкодовуються за рахунок компанії-страховика. У нашій країні страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту – обов’язкова умова для кожного, хто сідає за кермо, але при цьому існує безліч інших варіантів страхування відповідальності. Наприклад, страхування відповідальності домовласника дозволить компенсувати сусідам збиток, нанесений пожежею або прорваної трубою, сплативши їм ремонт фактично за рахунок страхує компанії.

Проліс страхування цивільної відповідальності – це можливість зберегти сімейний бюджет і не розоритися, виплачуючи збиток, нанесений чужому автомобілю, майну здоров’ю або бізнесу.

Страхування цивільної відповідальності: умови укладення договору

СК «Кий Авіа Гарант» надає можливість оперативно і з гарантіями оформити Договір страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Це є обов’язковим видом страхування по всій території України.

Об’єкт страхування

Майнові інтереси, відповідно до діючого законодавства України. Вони пов’язані з компенсацією особою, у якої є поліс цивільної відповідальності, збитків, завданих здоров’ю, життю та майну постраждалим особам внаслідок експлуатації забезпеченого транспорту.

Страхова подія

ДТП за участю забезпеченого транспорту, коли в результаті цього виникає цивільно-правова відповідальність особи, яка має страховий поліс, за шкоду життю/майну потерпілого.

Терміни дії

За стандартними умовами Договір укладається на рік.

Короткострокові Договори укладаються для наступного транспорту:

  • незареєстрованого – на період його документального оформлення;
  • тимчасово зареєстрованого – до його постійного оформлення;
  • зареєстрованого за межами України – на період його перебування в Україні.

Місце дії

На території всієї України.

Ліміти Страховика і розмір франшизи

Ліміти складають:

  • 50 тис. гривень на людину за майнову шкоду;
  • 100 тис. гривень на людину за шкоду життю/здоров’ю.

Франшиза – сума, яка при страховій події не виплачується. Вона не повинна перевищувати 2% від розмірів майнового ліміту. На практиці франшиза або відсутня, або ж встановлюється до 1 тис. гривень.

Франшиза за умови нанесення шкоди життю не застосовується.

Страхова виплата

Страхування цивільної відповідальності передбачає виплату на користь постраждалої особи в рамках українського законодавства.

Необхідні документи

  • заява, паспорт, ідентифікаційний номер;
  • реєстраційні документи на транспорт і такі, що підтверджують право користування транспортним засобом;
  • пільгові посвідчення;
  • якщо машина вимагає проходження технічного контролю, то документ, що підтверджує його проходження.

Пільги та знижки

Якщо за попередній період страхування Страхувальник не потрапляв у ДТП, то на поточний період при укладанні Договору можливе застосування коригуючого коефіцієнта.

50% від вартості Договору платять інваліди ІІ групи, пенсіонери,  чорнобильці I і II категорії.

Звільнені від укладення даного Договору інваліди I категорії і люди, які керують засобом в їх присутності, учасники та інваліди війни. За них відшкодовує збитки МТСБУ.

Замовити Договір страхування цивільної відповідальності у СК «Кий Авіа Гарант» – це значить убезпечити Ваш транспорт і здоров’я на дорогах України, довіряючи багаторічному досвіду і надійності компанії.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів