Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Що таке зелена карта?

Зелена карта (Green Card) – вид обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності для власників транспортних засобів, які збираються на автомобілі в’їхати на територію країни, яка приєдналася до міжнародної системи «Зелена карта». На сьогодні ця система включає в себе 46 країн, в тому числі всі країни, які межують з Україною: Російську Федерацію, Польщу, Словаччину, Чехію, Польщу, Угорщину і Румунію, а також Болгарію, Грузію, Німеччину, Грецію, Туреччину та інші європейські країни. Без такого страхування  вам просто не нададуть дозвіл на перетин кордону.

Поліс «Зелена карта» дозволяє відшкодувати збитки, що завдані внаслідок ДТП її власникам авто здоров’ю, майну транспортному засобу третіх осіб. При цьому ліміт відповідальності (страхові суми) визначаються законодавством тієї країни, в якій трапилася  ДТП. При цьому будь-які обмеження за  виплатами  або франшиза по “Зеленій карті” відсутні.

Вартість полісу «Зелена карта» залежить від терміну дії страховки, типу транспортного засобу та країни, яку  відвідуєш.  При цьому українські автовласники можуть придбати «Зелену карту» двох видів:

  • та, що діє на території Білорусії, Азербайджану, Молдови та Російської Федерації
  • та, що діє на території всіх країн, що беруть участь в системі Green Card.

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів