Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Страховий ризик | СК КИЙ АВІА ГАРАНТ
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Що таке страховий ризик?

Страховий ризик – це випадкова подія, її  наступ не визначається в  просторі і в часі, вона не залежить від волевиявлення людини. Цей ризик може бути оцінений ймовірно  – як настання страхового випадку, так кількісно – як розмір можливого завданого збитку.

Ризики поділяються на дві групи – застраховані  та  нестраховані. До тих, що застраховані  відносять явища і події, які можна з певною часткою ймовірності спрогнозувати (іншими словами – оцінити ризик) і застрахувати.

Страховий ризик повинен відповідати таким умовам:

–  досить висока ймовірність виникнення,

– не залежить від бажання сторін, що беруть участь у страхуванні,

– випадкова подія, що не має прив’язки до часу, місця і масштабами збитків,

– не носить глобального  характеру (наприклад, бойові дії),

– тягне за собою великі збитки, які можна оцінити в грошовому еквіваленті.

До незастрахованого виду  відносять непідконтрольні явища і події, ймовірність яких важко оцінити, тому вони не підлягають страхуванню. У договорі про страхування незастраховані  події часто позначають як форс-мажорні і прописують окремо.

Часто страховий ризик класифікується  за джерелом небезпеки:

–  стихійні лиха і дія сили природи – процеси і явища, які викликають матеріальні збитки та людські жертви: землетрусу, цунамі, селі, урагани, пожежі і т.д.

– цілеспрямований вплив людини – пограбування, крадіжка, акти вандалізму, випадки порушення правил експлуатації технічних засобів і т.д.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів