Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Дешева туристична страховка: де знайти і як замовити

Дешева медична страховка – як зекономити правильно с КИЙ АВІА ГАРАНТ

Ціна страхового поліса для туриста безпосередньо залежить від набору ризиків, які в нього включені. Крім програми екстреної медичної, а так само медико-транспортної допомоги, на вартість поліса впливає розмір страхової суми, тривалість поїздки (або як варіант – тривалість дії страховки), вид відпочинку (туризму), вік застрахованого (наприклад, для тих, хто виїжджає до Канади і США вік застрахованого обмежений 65 роками), а так само особливостей регіону. Так що дешева туристична страховка для різних поїздок може варто по-різному.

Саме тому компанія КИЙ АВІА ГАРАНТ розробила кілька різних комплексних пакетів, які, для більшої зручності та безпеки клієнта, передбачають крім медичної страховки, ще й страхування від нещасного випадку. Крім того, щоб заощадити кошти, ви можете вибрати з декількох варіантів:

  • для тих, хто подорожує рідко, наприклад, тільки в відпустку, підійде пакет «Економ», а для активних мандрівників – пакет «Активний туризм»
  • заощадити можна і на тому, що пакети сформовані з урахуванням регіону, наприклад, якщо ви не плануєте виїжджати з Європи, то Вам підійде більш економний пакет «Європа»
  • наші пакети не мають франшизи, тобто Вам будуть компенсовані всі витрати в межах рівня покриття

Якщо ви плануєте провести стандартний екскурсійний або пляжний тур, який не має на увазі якихось екстремальних розваг, пов’язаних з підвищеним ризиком, то Вам підійде стандартний поліс. Ви можете самостійно розрахувати вартість страховки (поліса медичного страхування), яку Вам необхідно придбати для поїздки за кордон, скориставшись на нашому сайті функцією «Розрахувати вартість». Заповнивши необхідні дані (країна, куди ви вирушаєте, кількість застрахованих, тривалість поїздки, вид поїздки), ви зможете вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант медичної страховки. Або можете зателефонувати нам, щоб отримати детальну і докладну консультацію про вартість страховки до наших менеджерів або скористатися послугою «Передзвоніть мені».

Дешева туристична страховка від КИЙ АВІА ГАРАНТ – оптимальне поєднання вартості і ризиків!


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів