Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Де купити туристичну страховку - Кий Авіа Гарант
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Де купити туристичну страховку

Вирушаючи за кордон, в подорож або на відпочинок, ми плануємо добре відпочити і набратися нових вражень, а необхідність купити туристичну страховку – це можливість уникнути непередбачених витрат, які можуть виникнути через хворобу, нещасний випадок, отримання травми, втрати багажу та інших неприємностей.

Ознайомтеся з нашими умовами страхування – і у вас не залишиться сумнівів, чому вигідно купити страховку саме в КИЙ АВІА ГАРАНТ:

  • варіативність страхових пакетів – Ви зможете вибрати оптимальний для себе поліс із запропонованих комплексних програм, виходячи з особливостей свого виїзду за кордон: подорож, активний відпочинок, робота і т.д.
  • можливість підбору індивідуальної програми страхування
  • за допомогою онлайн-калькулятора, що є на нашому сайті, Ви можете самостійно, швидко і просто розрахувати вартість страховки для різних варіантів поліса
  • широка мережа представництв і партнерів по всій Україні – наші агентські офіси розташовані більш ніж в 50 великих міст України, уточнити знаходження найближчого офісу можна скориставшись функцією «Знайти офіс»
  • наші менеджери допоможуть не тільки оперативно, без проблем і зволікань купити туристичну страховку, а й проведуть професійну консультацію про особливості його використання

Вам зовсім не обов’язково звертатися в один з наших офісів – компанія надає можливість купити страховку для візи онлайн безпосередньо на нашому сайті, витративши на це лічені хвилини.

  • ми співпрацюємо з надійною і перевіреною Асистант – компанією – BALT ASSISTANCE LTD, про роботу якої ми маємо тільки позитивні відгуки
  • КИЙ АВІА ГАРАНТ акредитований у всіх посольствах країн, що входять до Шенгенської зони
  • Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, допомогу і пораду – супровід клієнтів без вихідних, 24/7
  • оперативність проведення страхових виплат, якщо довелося самостійно оплачувати отриману за кордоном медичну допомогу
  • доступна вартість страхових полісів, ми пропонуємо оптимальне поєднання вартості і ризиків, закладених в страховку.

На жаль, ми не можемо захистити Вас від усіх можливих негараздів під час подорожі або поїздки, але ми допоможемо пережити їх з мінімальними втратами і складнощами. КИЙ АВІА ГАРАНТ – за нас говорить 15 років роботи на ринку страхових послуг і більш ніж 12 тисяч вдячних клієнтів!

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів