Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Де купити страховку для візи онлайн

Страхування онлайн – це можливість оформити страховку безпосередньо на сайті компанії КИЙ АВІА ГАРАНТ, яка представляє на своєму сайті весь комплекс послуг по онлайн страхування:

  • інформаційна підтримка – у нас ви можете отримати детальну і вичерпну інформацію про програми страхування, що пропонує наша компанія, і всі їх особливості: вибір туристичної страховки, що вона в себе включає, виключення (коли не відбувається компенсація медичних витрат), порядок отримання компенсації і т.д.
  • можливість розрахувати самостійно, швидко і просто вартість страховки для різних варіантів поліса і порівняти отримані результати
  • укласти договір і провести оплату безпосередньо на сайті КИЙ АВІА ГАРАНТ, при цьому ви можете провести оплату банківською карткою або використовуючи платіжний сервіс LiqPay
  • страховий поліс буде відправлений до Вас на електронну адресу

Безсумнівна перевага того, щоб купити страховку для візи онлайн – економія часу. Все, що від вас буде потрібно – це просто вибрати необхідний пакет, заповнити нескладну форму і провести оплату. Якщо на поїздку в наш офіс і на спілкування з менеджером може знадобитися кілька годин, то оформити страховий поліс онлайн ви можете не просто в будь-який зручний для Вас час, а й витративши на це всього десяток хвилин.

Якщо в процесі оформлення або оплати страховки для візи онлайн у Вас виникли будь-які труднощі або питання, рекомендуємо відразу звернутися до наших менеджерів, які проконсультують і нададуть допомогу Вам з вибором оптимального варіанту страхового поліса.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів