Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Чи потрібна страховка для шенгенської візи?

Оформлення медичної страховки – це обов’язкова умова при отриманні шенгенської візи. Слід обов’язково врахувати, що страховка для шенгенської візи має кілька особливостей:

  • дія туристичної страховки має починатися, як мінімум, з моменту перетину кордону і поширюватися на весь час, який Ви плануєте перебувати в зоні дії Шенгенської угоди. У випадку з туристичною поїздкою, вона повинна діяти як мінімум –  весь час туристичної поїздки
  • страховка повинна діяти (бути дійсною) на території всіх країн, на які поширюється дія Шенгенської угоди
  • для візи розмір Вашої медичної страховки повинен бути не менше € 30000
  • медична страховка обов’язково повинна покривати (охоплювати) всі види можливих медичних послуг, включаючи послуги лікаря, перебування в лікарні, купівлю медикаментів, соціальну допомогу

Страховка для шенгенської зони повинна бути обов’язково оформлена без франшизи.

При отриманні шенгенської візи підписується “Зобов’язання медичного страхування”, згідно якого заявник проінформований про необхідність в обов’язковому порядку мати відповідну медичну страховку при наступних відвідуваннях країн – учасників Шенгенської зони. Тому необхідно придбати медичну страховку кожен раз, коли непогашена віза використовується повторно, а термін дії попередньої медстраховки закінчився.

Слід розуміти, що наявність шенгенської візи не є абсолютною гарантією того, що вам буде відкритий доступ до країн, які уклали Шенгенський договір. Остаточне рішення приймається безпосередньо на кордоні черговим імміграційним офіцером, який, крім візи, може вимагати надання додаткових документів, наприклад, щодо фінансового стану (дорожні чеки, довідка про придбання валюти, завірена виписка карткового рахунку), для туристів – документи з турагенства або бронь готелю, а також поліс медичного страхування. Відсутність медичної страховки є законною підставою не дати Вам дозвіл на відвідування країни, в разі туристичної поїздки агентство не буде компенсувати її вартість.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів