Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Чи підходить звичайна туристична страховка для вагітних?

Виїзд за кордон без страхового поліса нерідко загрожує численними неприємностями, зокрема – матеріального характеру. Особливо гострим питання стає, коли мова йде про вагітну жінку, що вимагає особливих умов.

Жінки в положенні – завжди категорія підвищеного ризику. Тому виникає закономірне питання: чи підходить звичайна туристична страховка для вагітних? Або для них існують спеціальні програми?

Вагітність – не страховий випадок. Стандартний страховий пакет покриває ризики, пов’язані зі здоров’ям і життям самої жінки, але не з протіканням вагітності. Це абсолютно інша ситуація та правової шар. Класична страховка не включає послуги, які найчастіше найбільше цікавлять майбутніх мам.

Страхова компанія не оплачує самі пологи, подальше спостереження лікарів та медичну допомогу, аналізи, інші процедури. Також до страхових випадків не відносяться УЗД, обстеження і типове нездужання, пов’язане з вагітністю.

Окремий нюанс – термін вагітності. Чим він менше – тим простіше отримати страховку. Вважається, що до двох місяців жінка взагалі може не знати про своє становище. Багато компаній встановлюють окреме обмеження в терміні, після якого відмовляють в оформленні поліса.

Частково вирішити проблему допоможе наявність різних пакетів. Це дозволяє підібрати серед них найбільш підходящий, враховуючи деталі поїздки, стан здоров’я та актуальні ризики.

До основних об’єктів страхування відноситься:

  • Надання стаціонарної та швидкої допомоги;
  • Вартість лікування;
  • Амбулаторна підтримка і супутні послуги;
  • Репатріація на батьківщину.

Зверніться до фахівців нашої компанії СК «Кий Авіа Гарант», і ми надамо всі необхідні консультації та допоможемо підібрати оптимальний пакет, враховуючи індивідуальні особливості кожного випадку.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів