Notice: Функція wpdb::prepare викликана невірно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Це повідомлення додане у версії 4.8.3.) in /sites/kag.kiev.ua/wp-includes/functions.php on line 4139
Туристична страховка | СК КИЙ АВІА ГАРАНТ
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
(044) 490 49 15(067) 406 00 44 (044) 490 49 97(050) 324 02 40
Зателефонуйте мені

Чи обов’язково купувати страховку, якщо їдеш за кордон?

Перед покупкою туру, багато хто задається питанням – чи потрібна буде туристична страховка? Перш за все, слід розуміти, що єдиного стандарту «туристична страховка» не існує, в різних компаніях в це поняття вкладають зовсім різний зміст. При цьому в пакет «туристична страховка» найчастіше входить кілька видів страховок:

  • медичний поліс (медична страховка) – її наявність обов’язково при в’їзді практично в усі країни (всі країни Шенгенської зони без винятку), без її наявності отримати візу буде неможливо. При його наявності можна буде отримати медичну допомогу в клініках країни, куди ви в’їжджаєте. Дуже часто це дуже дорого, якщо оплачувати самостійно. Крім того, багато іноземних лікарень просто не візьметься лікувати іноземця без медичного полісу;
  • страхування від нещасного випадку – має на увазі відшкодування збитків у разі отримання травми, погіршення здоров’я;
  • страховка багажу;
  • страхування цивільної відповідальності – наприклад, оформлення «Зеленої карти» є обов’язковим, якщо ви відправляєтеся за кордон на власному авто.

Сюди ще можна додати і страховку на випадок відміни (запізнення рейсу) або страхування при невиїзд.

Так що в переважній більшості випадків – покупка страховки є обов’язковою умовою, якщо ви зібралися в поїздку за кордон. Крім того, слід враховувати і той факт, що за статистикою ризик захворіти або отримати травму у відпустці за кордоном в кілька разів вище, ніж якби ви відпочивали вдома – зміна клімату, режиму харчування і безліч інших причин можуть стати причиною загострення хвороб. А активний відпочинок завжди пов’язаний з ризиком отримання травми. Так що туристична страховка – річ вкрай необхідна, щоб можна було відпочивати спокійно.

Ви можете замовити будь-яку страховку зараз, скориставшись послугою

Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
15років на ринку
100%виплата зобов’язань
600професіоналів
12 тис.оформлених полісів