Пн. - Пт. 09:00 - 18:00
+38 (044) 299 00 51+38 (044) 490 49 97 +38 (067) 509 81 58

Чи обов’язково купувати страховку, якщо їдеш за кордон?

Перед покупкою туру, багато хто задається питанням – чи потрібна буде туристична страховка? Перш за все, слід розуміти, що єдиного стандарту «туристична страховка» не існує, в різних компаніях в це поняття вкладають зовсім різний зміст. При цьому в пакет «туристична страховка» найчастіше входить кілька видів страховок:

  • медичний поліс (медична страховка) – її наявність обов’язково при в’їзді практично в усі країни (всі країни Шенгенської зони без винятку), без її наявності отримати візу буде неможливо. При його наявності можна буде отримати медичну допомогу в клініках країни, куди ви в’їжджаєте. Дуже часто це дуже дорого, якщо оплачувати самостійно. Крім того, багато іноземних лікарень просто не візьметься лікувати іноземця без медичного полісу;
  • страхування від нещасного випадку – має на увазі відшкодування збитків у разі отримання травми, погіршення здоров’я;
  • страховка багажу;
  • страхування цивільної відповідальності – наприклад, оформлення «Зеленої карти» є обов’язковим, якщо ви відправляєтеся за кордон на власному авто.

Сюди ще можна додати і страховку на випадок відміни (запізнення рейсу) або страхування при невиїзд.

Так що в переважній більшості випадків – покупка страховки є обов’язковою умовою, якщо ви зібралися в поїздку за кордон. Крім того, слід враховувати і той факт, що за статистикою ризик захворіти або отримати травму у відпустці за кордоном в кілька разів вище, ніж якби ви відпочивали вдома – зміна клімату, режиму харчування і безліч інших причин можуть стати причиною загострення хвороб. А активний відпочинок завжди пов’язаний з ризиком отримання травми. Так що туристична страховка – річ вкрай необхідна, щоб можна було відпочивати спокійно.


Кий Авіа Гарант - це професійне та
швидке оформлення страховки.
20 років на ринку
100% виплата зобов’язань
100 професіоналів
12 тис. оформлених полісів